Koronka dla konających

Zgromadzenie Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia udostępniło numer telefonu: 505 060 205 i formularz na stronie: www.faustyna.pl do zgłaszania osób konających. Na ten numer należy wysyłać sms-y z podaniem imienia osoby, która odchodzi z tego świata, lub wypełnić odpowiedni formularz na stronie: www.faustyna.pl (link: Koronka za konających). Po otrzymaniu zgłoszenia system wyśle tę informację do osób, które w danym dniu i strefie czasowej zadeklarowały modlitewne czuwanie, a one, po otrzymaniu informacji z imieniem konającego, odmówią w jego intencji Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Inicjator i opiekun duchowy dzieła ks. Piotr Marks co tydzień za uczestniczących w tym dziele sprawuje Mszę św. w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach.

Więcej informacji na stronie: www.faustyna.pl

Małe plakaty upowszechniające numer telefonu 505 060 205 oraz formularz na stronie: www.faustyna.pl można upowszechniać w szpitalach, hospicjach, domach opieki czy w parafiach. W ten sposób można pomóc tym, którzy są w największej potrzebie, bo podejmują najważniejszą decyzję dotyczącą ich wieczności, a są w tym momencie najsłabsi.