Firma Przyjazna Rodzicom

Organizacja Pożytku Publicznego Darmowy Program PIT
Kwestionariusz kandydata na wolontariusza

Wypełniony kwestionariusz należy odesłać na adres:

wolontariat@hospicjum-domowe.waw.pl

 

 

 

Koronka za konajacych

Darmowy Program PIT

1% zbieramy we współpracy z

PITax.pl Łatwe podatki

Poradnik opieki domowej dla Rodzin i Pacjentów

Laureat TOTUS 2012

Laureat Totus 2012

Były dyrektor i duszpasterz naszego hospicjum otrzymał w 2012 nagrodę TOTUS w kategorii „Promocja człowieka, praca charytatywna i edukacyjno-wychowawcza” „za wieloletnie czynne wypełnianie nauczania Ojca Świętego Jana Pawła II przez miłosierną, samarytańską służbę drugiemu człowiekowi”. Nagrodę wręczono 13 października podczas uroczystej gali na Zamku Królewskim w Warszawie.

Współpraca

Platforma Równych Szans

Współpraca medialna

 

Pomoc prawna

.

Serwis Prawo i Zdrowie

Vademecum Głównego Księgowego

Podziękowania

Podziękowania

Serdeczne podziękowania dla Właściciela Przedsiębiorstwa Produkcyjno-Handlowego "SAS" Andrzej Świderski za dostawy makaronu na rzecz naszego hospicjum, a tym samym najuboższych podopiecznych. Dziękujemy również Pani Krystynie Kondraciuk za zaangażowanie w realizację dostaw.

Pomagają nam

Miasta-sponsorzy

Aktualności

Przypomnienie o konkursie literackim

Konkurs literacki

Przypominamy, ze 28 lutego 2014 upływa termin nadsyłania prac literackich na temat "Pomoc cierpiącym przygotowaniem do wielkiej miłości" w ramach konkursu "Znaki Nadziei". Część literacka konkursu przeznaczona jest dla gimnazjalistów i uczniów innych szkół średnich. ORGANIZATOR konkursu: Ośrodek Hospicjum Domowe, ul. Tykocińska 27/35, 03 – 545 Warszawa. Więcej o konkursie tutaj.

 

Polecamy stronę wydarzenia na facebooku, gdzie zamieszono też info o książkach traktujących o trudnych sprawach jak śmierć, choroba przewlekła itp., które mogą posłużyć za inspirację do napisania pracy na konkurs: https://www.facebook.com/events/196165570565693/

Udostępnij
BACK_TO_TOP_OF_PAGE