Przypomnienie o konkursie literackim

Konkurs literacki

Przypominamy, ze 28 lutego 2014 upływa termin nadsyłania prac literackich na temat "Pomoc cierpiącym przygotowaniem do wielkiej miłości" w ramach konkursu "Znaki Nadziei". Część literacka konkursu przeznaczona jest dla gimnazjalistów i uczniów innych szkół średnich. ORGANIZATOR konkursu: Ośrodek Hospicjum Domowe, ul. Tykocińska 27/35, 03 – 545 Warszawa. Więcej o konkursie tutaj.

Polecamy stronę wydarzenia na facebooku, gdzie zamieszono też info o książkach traktujących o trudnych sprawach jak śmierć, choroba przewlekła itp., które mogą posłużyć za inspirację do napisania pracy na konkurs: https://www.facebook.com/events/196165570565693/