Życie z rurką

Basia Sierakowska w programie

Nasza wolontariuszka Basia Sierakowska wystąpiła w programie telewizyjnym "Pytanie na śniadanie", gdzie opowiadała o życiu z chorobą wymagającą żywienia pozajelitowego. Zainteresowanym udostępniamy link do materiału video, wychodząc z założenia, że ta część jej zwierzeń popartych wieloletnim doświadczeniem może być budująca dla innych.

Krótka fotorelacja z balu karnawałowego Grochowskiego UTW z 15 lutego 2017 r.

b_200_200_16777215_00_images_inne-wydarzenia_2017_Bal_karnawalowy_GUTW_Bal_Karnawalowy_GUTW.jpg

Zapraszamy serdecznie do obejrzenia fotorelacji z balu karnawałowego słuchaczy Grochowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, który się odbył w Centrum Promocji Kultury w Dzielnicy Praga Południe m. st. Warszawy przy ul. Podskarbińskiej 2 w dniu 15 lutego 2017 r.

Zdjęcia autorstwa pani Janiny Chudzyńskiej, sekretarza GUTW można obejrzeć na naszej stronie facebook'owej.