Życie z rurką

Basia Sierakowska w programie

Nasza wolontariuszka Basia Sierakowska wystąpiła w programie telewizyjnym "Pytanie na śniadanie", gdzie opowiadała o życiu z chorobą wymagającą żywienia pozajelitowego. Zainteresowanym udostępniamy link do materiału video, wychodząc z założenia, że ta część jej zwierzeń popartych wieloletnim doświadczeniem może być budująca dla innych.

Rozmowa z kierownikiem OHD dr. T. Dzierżanowskim w radiu RDC

b_200_200_16777215_00_images_inne-wydarzenia_2017_RDC_wywiad_dr_Dzierzanowski.jpg

Dnia 12 marca 2017 r w Radiu Dla Ciebie gościem audycji Agnieszki Lipki był dr n. med. Tomasz Dzierżanowski, kierownik medyczny OHD. Rozmowa dotyczyła tematów związnaych z medycyną paliatywną. Gorąco zachęcamy do posłuchania: http://www.rdc.pl/podcast/wieczor-rdc-medycyna-paliatywna/