Życie z rurką

Basia Sierakowska w programie

Nasza wolontariuszka Basia Sierakowska wystąpiła w programie telewizyjnym "Pytanie na śniadanie", gdzie opowiadała o życiu z chorobą wymagającą żywienia pozajelitowego. Zainteresowanym udostępniamy link do materiału video, wychodząc z założenia, że ta część jej zwierzeń popartych wieloletnim doświadczeniem może być budująca dla innych.

Zakup nowych koncentratorów tlenu

b_200_200_16777215_00_images_inne-wydarzenia_2017_Fundacja_PKO_BP_Logo_Fundacja_PKO_BP.jpg

W ramach realizacji projektu Dobro Procentuje Ośrodek Hospicjum Domowe NZOZ Zgromadzenia Księży Marianów zakupił 10 sztuk koncentratorów tlenu dla swoich podopiecznych. Zakup sprzętu był współfinansowany przez Fundację PKO BP reprezentowaną przez Małgorzatę Głębicką, Prezesa Zarządu.
Jest to olbrzymia pomoc dla naszego Ośrodka, która poprawi komfort życia chorym w ostatniej fazie choroby nowotworowej.
Bardzo za nią dziękujemy.