Życie z rurką

Basia Sierakowska w programie

Nasza wolontariuszka Basia Sierakowska wystąpiła w programie telewizyjnym "Pytanie na śniadanie", gdzie opowiadała o życiu z chorobą wymagającą żywienia pozajelitowego. Zainteresowanym udostępniamy link do materiału video, wychodząc z założenia, że ta część jej zwierzeń popartych wieloletnim doświadczeniem może być budująca dla innych.

Dr. Tomasz Dzierżanowski, kierownik OHD, laureatem nagrody Aniołów Medycyny!

b_200_200_16777215_00_images_inne-wydarzenia_2017_Anioly_Medycyny_2016_DSCN3337.JPG

20 marca 2017 w warszawskiej Filharmonii Narodowej odbyła się V Jubileuszowa Gala Aniołów Farmacji i Aniołów Medycyny 2016. Spośród nominowanych 100 lekarzy i 100 farmaceutów z całej Polski Kapituła Honorowej Nagrody wybrała po 10 laureatów z grona lekarzy i farmaceutów.
Miło nam poinformować, że wśród laureatów - lekarzy Aniołem Medycyny 2016 został wybrany dr n. med. Tomasz Dzierżanowski, kierownik medyczny Ośrodka Hospicjum Domowe.

O doniosłości sukcesu świadczą poniższe dane:

- 140 tysięcy pacjentów wzięło udział w głosowaniu

- zgłoszono ponad 5 tysięcy lekarzy i farmaceutów