Firma Przyjazna Rodzicom

Organizacja Pożytku Publicznego Darmowy Program PIT
Kwestionariusz kandydata na wolontariusza

Wypełniony kwestionariusz należy odesłać na adres:

wolontariat@hospicjum-domowe.waw.pl

 

 

 

Koronka za konajacych

Darmowy Program PIT

1% zbieramy we współpracy z

PITax.pl Łatwe podatki

Poradnik opieki domowej dla Rodzin i Pacjentów

Laureat TOTUS 2012

Laureat Totus 2012

Były dyrektor i duszpasterz naszego hospicjum otrzymał w 2012 nagrodę TOTUS w kategorii „Promocja człowieka, praca charytatywna i edukacyjno-wychowawcza” „za wieloletnie czynne wypełnianie nauczania Ojca Świętego Jana Pawła II przez miłosierną, samarytańską służbę drugiemu człowiekowi”. Nagrodę wręczono 13 października podczas uroczystej gali na Zamku Królewskim w Warszawie.

Współpraca

Platforma Równych Szans

Życie z rurką

Basia Sierakowska w programie

Nasza wolontariuszka Basia Sierakowska wystąpiła w programie telewizyjnym "Pytanie na śniadanie", gdzie opowiadała o życiu z chorobą wymagającą żywienia pozajelitowego. Zainteresowanym udostępniamy link do materiału video, wychodząc z założenia, że ta część jej zwierzeń popartych wieloletnim doświadczeniem może być budująca dla innych.

Współpraca medialna

 

Portal informacyjny warszawskiej Pragi

Pomoc prawna

.

Serwis Prawo i Zdrowie

Vademecum Głównego Księgowego

Podziękowania

Podziękowania

Serdeczne podziękowania dla Właściciela Przedsiębiorstwa Produkcyjno-Handlowego "SAS" Andrzej Świderski za dostawy makaronu na rzecz naszego hospicjum, a tym samym najuboższych podopiecznych. Dziękujemy również Pani Krystynie Kondraciuk za zaangażowanie w realizację dostaw.

Pomagają nam

Miasta-sponsorzy

Aktualności

Robert Sadowski, wolontariusz OHD pobiegnie w Tenzing Hillary Everest Marathon dla dzieci osieroconych!

b_200_200_16777215_00_images_inne-wydarzenia_2017_Robert_Sadowski.jpg

29 maja 2017 nasz wolontariusz, Robert Sadowski wystartuje w Tenzing Hillary Everest Marathon. Poprzez udział w tym niezwykłym sportowym przedsięwzięciu Robert liczy również na zebranie pieniędzy, dzięki którym dzieci osierocone z OHD będą mogły pojechać na kolonie. To właśnie dzięki Robertowi uczestnicy ostatniego sobotniego spotkania w OHD zostali obdarowani kosmetykami firmy Ziaja, za co serdecznie Robertowi i raz jeszcze Zarządowi Ziaji dziękujemyTrzymamy kciuki za Roberta i jego owocny udział w Tenzing Hillary Everest Marathon i za jego pasję pomagania .

Więcej o całym wyzwaniu można przeczytać i obejrzeć w artykule na stronie TVP Info.

Udostępnij
BACK_TO_TOP_OF_PAGE