Życie z rurką

Basia Sierakowska w programie

Nasza wolontariuszka Basia Sierakowska wystąpiła w programie telewizyjnym "Pytanie na śniadanie", gdzie opowiadała o życiu z chorobą wymagającą żywienia pozajelitowego. Zainteresowanym udostępniamy link do materiału video, wychodząc z założenia, że ta część jej zwierzeń popartych wieloletnim doświadczeniem może być budująca dla innych.

Robert Sadowski, wolontariusz OHD pobiegnie w Tenzing Hillary Everest Marathon dla dzieci osieroconych!

b_200_200_16777215_00_images_inne-wydarzenia_2017_Robert_Sadowski.jpg

29 maja 2017 nasz wolontariusz, Robert Sadowski wystartuje w Tenzing Hillary Everest Marathon. Poprzez udział w tym niezwykłym sportowym przedsięwzięciu Robert liczy również na zebranie pieniędzy, dzięki którym dzieci osierocone z OHD będą mogły pojechać na kolonie. To właśnie dzięki Robertowi uczestnicy ostatniego sobotniego spotkania w OHD zostali obdarowani kosmetykami firmy Ziaja, za co serdecznie Robertowi i raz jeszcze Zarządowi Ziaji dziękujemy

Trzymamy kciuki za Roberta i jego owocny udział w Tenzing Hillary Everest Marathon i za jego pasję pomagania .

Więcej o całym wyzwaniu można przeczytać i obejrzeć w artykule na stronie TVP Info.