Życie z rurką

Basia Sierakowska w programie

Nasza wolontariuszka Basia Sierakowska wystąpiła w programie telewizyjnym "Pytanie na śniadanie", gdzie opowiadała o życiu z chorobą wymagającą żywienia pozajelitowego. Zainteresowanym udostępniamy link do materiału video, wychodząc z założenia, że ta część jej zwierzeń popartych wieloletnim doświadczeniem może być budująca dla innych.

Fotorelacja z wielkanocnego spotkania pracowników i wolontariuszy OHD w dniu 19 kwietnia 2017 r.

19 kwietnia 2017 w środę na Wielkanocnej agapie spotkał się zespół wolontariacko-pracowniczy Ośrodka Hospicjum Domowe. Spotkanie poprzedziła Msza Święta sprawowana przez ks. Pawła Śmierzchalskiego MIC, dyrektora i kapelana OHD.

Serdecznie dziękujemy Wolontariuszom i Pracownikom OHD, którzy zorganizowali wielkanocną agapę i wszystkim, którzy zechcieli przyjść. Gorące podziękowania Izie Kęsickiej za poniższą fotorelację.

Fot. Iza Kęsicka