Życie z rurką

Basia Sierakowska w programie

Nasza wolontariuszka Basia Sierakowska wystąpiła w programie telewizyjnym "Pytanie na śniadanie", gdzie opowiadała o życiu z chorobą wymagającą żywienia pozajelitowego. Zainteresowanym udostępniamy link do materiału video, wychodząc z założenia, że ta część jej zwierzeń popartych wieloletnim doświadczeniem może być budująca dla innych.

Nasz wolontariusz Robert Sadowski w drodze na Tenzing Hillary Everest Marathon!

b_200_200_16777215_00_images_inne-wydarzenia_2017_Robert_Sadowski.jpg

9 maja 2017 nasz hospicyjny wolontariusz Robert Sadowski wyruszył z Warszawy przez Katar do Nepalu, gdzie 29 maja wystartuje w Tenzing Hillary Everest Marathon. Celem Roberta jest zebranie funduszy na tegoroczne kolonie dla dzieci osieroconych z OHD.

Zwracamy się do wszystkich ludzi dobrego serca o wspieranie życzliwą myślą naszego hospicyjnego maratończyka oraz w miarę możliwości o wsparcie przysłowiową złotówką tego szczytnego celu.

Przekażcie proszę tę informację swoim znajomym - także w ten sposób wspomożecie Roberta w realizacji celu. Dziękujemy!

Robercie, trzymamy za Ciebie kciuki!

Relację z maratonu i przygotowań do niego można śledzić na facebooku tutaj.

Strona internetowa, na której można wesprzeć finansowo zbiórkę Roberta znajduje się tutaj.