Życie z rurką

Basia Sierakowska w programie

Nasza wolontariuszka Basia Sierakowska wystąpiła w programie telewizyjnym "Pytanie na śniadanie", gdzie opowiadała o życiu z chorobą wymagającą żywienia pozajelitowego. Zainteresowanym udostępniamy link do materiału video, wychodząc z założenia, że ta część jej zwierzeń popartych wieloletnim doświadczeniem może być budująca dla innych.

Zmiany godzin pracy od 1 sierpnia 2017 r.

Uprzejmie informujemy, że od 1 sierpnia 2017 r. Ośrodek Hospicjum Domowe Zgromadzenia Księży Marianów czynny będzie:

• poniedziałek - piątek 9:00-20:00
  • sobota 9:00-15:00
  • niedziela - nieczynne

Wypożyczanie sprzętu i jego zdawanie: poniedziałek - piątek 10:00-17:00.