Firma Przyjazna Rodzicom

Organizacja Pożytku Publicznego Darmowy Program PIT
Kwestionariusz kandydata na wolontariusza

Wypełniony kwestionariusz należy odesłać na adres:

wolontariat@hospicjum-domowe.waw.pl

 

 

 

Koronka za konajacych

Darmowy Program PIT

1% zbieramy we współpracy z

PITax.pl Łatwe podatki

Poradnik opieki domowej dla Rodzin i Pacjentów

Laureat TOTUS 2012

Laureat Totus 2012

Były dyrektor i duszpasterz naszego hospicjum otrzymał w 2012 nagrodę TOTUS w kategorii „Promocja człowieka, praca charytatywna i edukacyjno-wychowawcza” „za wieloletnie czynne wypełnianie nauczania Ojca Świętego Jana Pawła II przez miłosierną, samarytańską służbę drugiemu człowiekowi”. Nagrodę wręczono 13 października podczas uroczystej gali na Zamku Królewskim w Warszawie.

Współpraca

Platforma Równych Szans

Współpraca medialna

 

Portal informacyjny warszawskiej Pragi

Pomoc prawna

.

Serwis Prawo i Zdrowie

Vademecum Głównego Księgowego

Podziękowania

Podziękowania

Serdeczne podziękowania dla Właściciela Przedsiębiorstwa Produkcyjno-Handlowego "SAS" Andrzej Świderski za dostawy makaronu na rzecz naszego hospicjum, a tym samym najuboższych podopiecznych. Dziękujemy również Pani Krystynie Kondraciuk za zaangażowanie w realizację dostaw.

Pomagają nam

Miasta-sponsorzy

Aktualności

Wolontariusze OHD pobiegli w 39 PZU Maratonie Warszawskim

b_200_200_16777215_00_images_inne-wydarzenia_2017_39_Maraton_Warszawski_maratonczycy.jpg

24 września 2017 r. w niedzielę o godz. 9.00 wystartowało kilka tysięcy biegaczy biorących udział w 39. PZU Maratonie Warszawskim. Na liście startowej wśród maratończyków reprezentujących 57 państw byli również biegacze, którzy biegli dla konkretnej polskiej organizacji pozarządowej lub wspierali wybrany cel charytatywny.

 

 

Na trasie liczącej 42 km i 195 metrów ulicami Warszawy od startu na Placu Trzech Krzyży w Śródmieściu, przez ulice Mokotowa, Ursynowa, przez śródmiejski Park w Łazienkach, ulice Pragi, Żoliborza, Bielan do mety w śródmiejskim Parku Fontann byli obecni także maratończycy-wolontariusze związani z Ośrodkiem Hospicjum Domowe NZOZ Zgromadzenia Księży Marianów, Łukasz Ruszczyński, Mariusz Kańduła, Marek Jędraszczyk.

 

Swój trud przygotowań do maratonu i udziału w nim zadedykowali naszym chorym, ich rodzinom oraz zespołowi hospicyjnemu. Jeszcze przed startem podkreślali: „startując w maratonie chcemy powiedzieć, że jest sens walki i zmagania z chorobą oraz solidaryzujemy się z wszystkimi posługującymi w Ośrodku Hospicjum Domowe."

 

Bardzo dziękujemy maratończykom-wolontariuszom za ich wysiłek i wolontariackie wsparcie.

 

Serdecznie gratulujemy sportowych wyników z jakimi ukończyli tegoroczny 39. PZU Maraton Warszawski i trzymamy kciuki za kolejne starty.

 

Łukasz RUSZCZYŃSKI czas na mecie: 03:27:33

 

Mariusz KAŃDUŁA czas na mecie: 03:44:07

 

Marek JĘDRASZCZYK czas na mecie: 03:54:15

Udostępnij
BACK_TO_TOP_OF_PAGE