Życie z rurką

Basia Sierakowska w programie

Nasza wolontariuszka Basia Sierakowska wystąpiła w programie telewizyjnym "Pytanie na śniadanie", gdzie opowiadała o życiu z chorobą wymagającą żywienia pozajelitowego. Zainteresowanym udostępniamy link do materiału video, wychodząc z założenia, że ta część jej zwierzeń popartych wieloletnim doświadczeniem może być budująca dla innych.

Pola Nadzie 2017/2018 - pismo do szkół i przedszkoli

b_200_200_16777215_00_images_pola_nadziei_LOGO_Pola_Nadziei_300x300.jpg

Tradycyjnie, jak każdego roku, pragniemy serdecznie podziękować wszystkim przyjaciołom za okazane wsparcie i towarzyszenie „w drodze" naszemu Hospicjum. Zbliża się jesień, dlatego już teraz zapraszamy Państwa do kolejnej edycji międzynarodowej i ogólnopolskiej akcji hospicyjnej „Pola Nadziei" 2017/2018.

Pełna treść listu