Życie z rurką

Basia Sierakowska w programie

Nasza wolontariuszka Basia Sierakowska wystąpiła w programie telewizyjnym "Pytanie na śniadanie", gdzie opowiadała o życiu z chorobą wymagającą żywienia pozajelitowego. Zainteresowanym udostępniamy link do materiału video, wychodząc z założenia, że ta część jej zwierzeń popartych wieloletnim doświadczeniem może być budująca dla innych.

Uroczysta Gala Pielęgniarek i Położnych - 15 maja 2017 r.

15 maja 2017 r. z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki oraz Dnia Położnej odbyła się uroczysta Gala zorganizowana przez Okręgową Radę Warszawskiej Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Hotelu "Gromada" w Warszawie.

W uroczystości wzięło udział 2200 reprezentantów środowiska pielęgniarskiego oraz zaproszeni goście. Podczas Gali zostały wręczone odznaki przyznawane przez Ministra Zdrowia, nagrody Prezydenta miasta stołecznego Warszawy, Marszałka Województwa Mazowieckiego, starostów oraz dyrektorów i prezesów podmiotów leczniczych.
Z nominacji ks. Pawła Śmierzchalskiego MIC, dyrektora OHD, w zaszczytnym gronie 300 wyróżnionych osób znalazły się również Panie pielęgniarki z naszego hospicjum:

Danuta Dobrzyńska,
Marzena Bielawska,
Edyta Władyko.

Nagrodzonym Paniom z zespołu OHD serdecznie gratulujemy i dziękujemy za ich pełną cierpliwości i zaangażowania pracę dla dobra chorych i ich bliskich