Firma Przyjazna Rodzicom

Organizacja Pożytku Publicznego Darmowy Program PIT
Kwestionariusz kandydata na wolontariusza

Wypełniony kwestionariusz należy odesłać na adres:

wolontariat@hospicjum-domowe.waw.pl

 

 

 

Koronka za konajacych

Darmowy Program PIT

1% zbieramy we współpracy z

PITax.pl Łatwe podatki

Poradnik opieki domowej dla Rodzin i Pacjentów

Laureat TOTUS 2012

Laureat Totus 2012

Były dyrektor i duszpasterz naszego hospicjum otrzymał w 2012 nagrodę TOTUS w kategorii „Promocja człowieka, praca charytatywna i edukacyjno-wychowawcza” „za wieloletnie czynne wypełnianie nauczania Ojca Świętego Jana Pawła II przez miłosierną, samarytańską służbę drugiemu człowiekowi”. Nagrodę wręczono 13 października podczas uroczystej gali na Zamku Królewskim w Warszawie.

Współpraca

Platforma Równych Szans

Współpraca medialna

 

Portal informacyjny warszawskiej Pragi

Pomoc prawna

.

Serwis Prawo i Zdrowie

Vademecum Głównego Księgowego

Podziękowania

Podziękowania

Serdeczne podziękowania dla Właściciela Przedsiębiorstwa Produkcyjno-Handlowego "SAS" Andrzej Świderski za dostawy makaronu na rzecz naszego hospicjum, a tym samym najuboższych podopiecznych. Dziękujemy również Pani Krystynie Kondraciuk za zaangażowanie w realizację dostaw.

Pomagają nam

Miasta-sponsorzy

Aktualności

Uroczysta Gala Pielęgniarek i Położnych - 15 maja 2017 r.

15 maja 2017 r. z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki oraz Dnia Położnej odbyła się uroczysta Gala zorganizowana przez Okręgową Radę Warszawskiej Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Hotelu "Gromada" w Warszawie.


W uroczystości wzięło udział 2200 reprezentantów środowiska pielęgniarskiego oraz zaproszeni goście. Podczas Gali zostały wręczone odznaki przyznawane przez Ministra Zdrowia, nagrody Prezydenta miasta stołecznego Warszawy, Marszałka Województwa Mazowieckiego, starostów oraz dyrektorów i prezesów podmiotów leczniczych.
Z nominacji ks. Pawła Śmierzchalskiego MIC, dyrektora OHD, w zaszczytnym gronie 300 wyróżnionych osób znalazły się również Panie pielęgniarki z naszego hospicjum:


Danuta Dobrzyńska,
Marzena Bielawska,
Edyta Władyko.

Nagrodzonym Paniom z zespołu OHD serdecznie gratulujemy i dziękujemy za ich pełną cierpliwości i zaangażowania pracę dla dobra chorych i ich bliskich

 

 

Udostępnij
BACK_TO_TOP_OF_PAGE