Życie z rurką

Basia Sierakowska w programie

Nasza wolontariuszka Basia Sierakowska wystąpiła w programie telewizyjnym "Pytanie na śniadanie", gdzie opowiadała o życiu z chorobą wymagającą żywienia pozajelitowego. Zainteresowanym udostępniamy link do materiału video, wychodząc z założenia, że ta część jej zwierzeń popartych wieloletnim doświadczeniem może być budująca dla innych.

Dary od nowożeńców dla dzieci osieroconych

Bardzo serdecznie dziękujemy Państwu Monice i Adamowi Bartelom, którzy w dniu swojego ślubu, 14 października 2017 r. poprosili gości weselnych o obdarowanie za ich pośrednictwem dzieci osieroconych z Ośrodka Hospicjum Domowe (OHD) maskotkami-przytulankami, książeczkami, klockami, artykułami szkolnymi.

Młodym Małżonkom wraz z podziękowaniami za dary, które przekazali w dniu 16 października 2017 na ręce ks. Pawła Śmierzchalskiego MIC, dyrektora OHD, życzymy, aby każdego dnia z nowym siłami urzeczywistniali w swoim życiu słowa św. Pawła 1Kor 13, 1-13 zarówno jako Małżonkowie, jak i jako Rodzice.