Życie z rurką

Basia Sierakowska w programie

Nasza wolontariuszka Basia Sierakowska wystąpiła w programie telewizyjnym "Pytanie na śniadanie", gdzie opowiadała o życiu z chorobą wymagającą żywienia pozajelitowego. Zainteresowanym udostępniamy link do materiału video, wychodząc z założenia, że ta część jej zwierzeń popartych wieloletnim doświadczeniem może być budująca dla innych.

18 października - dzień św. Łukasza Ewangelisty, patrona służby zdrowia

b_200_200_16777215_00_images_phocagallery_pracownicy-wolontariusze-sympatycy_Saint_Luke_James_Tissot.jpg

18 października 2017 r. w liturgiczne wspomnienie św. Łukasza Ewangelisty, patrona służby zdrowa, przesyłamy całemu zespołowi medycznemu Ośrodka Hospicjum Domowe
serdeczne podziękowania za troskliwą opiekę nad chorymi i ich bliskimi, życzymy, aby ta codziennie okazywana chorym serdeczna uważność, cierpliwość, życzliwość były pomnażane otrzymywanymi przez Was każdego dnia darami Ducha Świętego, jakże potrzebnymi w hospicyjnej służbie choremu.

źródło zdjęcia: Święty Łukasz (Saint Luc, 1886-1894), francuskiego malarza James'a Tissot (1836-1902), Brooklyn Museum,