Firma Przyjazna Rodzicom

Organizacja Pożytku Publicznego Darmowy Program PIT
Kwestionariusz kandydata na wolontariusza

Wypełniony kwestionariusz należy odesłać na adres:

wolontariat@hospicjum-domowe.waw.pl

 

 

 

Koronka za konajacych

Darmowy Program PIT

1% zbieramy we współpracy z

PITax.pl Łatwe podatki

Poradnik opieki domowej dla Rodzin i Pacjentów

Laureat TOTUS 2012

Laureat Totus 2012

Były dyrektor i duszpasterz naszego hospicjum otrzymał w 2012 nagrodę TOTUS w kategorii „Promocja człowieka, praca charytatywna i edukacyjno-wychowawcza” „za wieloletnie czynne wypełnianie nauczania Ojca Świętego Jana Pawła II przez miłosierną, samarytańską służbę drugiemu człowiekowi”. Nagrodę wręczono 13 października podczas uroczystej gali na Zamku Królewskim w Warszawie.

Współpraca

Platforma Równych Szans

Współpraca medialna

 

Portal informacyjny warszawskiej Pragi

Pomoc prawna

.

Serwis Prawo i Zdrowie

Vademecum Głównego Księgowego

Podziękowania

Podziękowania

Serdeczne podziękowania dla Właściciela Przedsiębiorstwa Produkcyjno-Handlowego "SAS" Andrzej Świderski za dostawy makaronu na rzecz naszego hospicjum, a tym samym najuboższych podopiecznych. Dziękujemy również Pani Krystynie Kondraciuk za zaangażowanie w realizację dostaw.

Pomagają nam

Miasta-sponsorzy

Aktualności

Marecki Jarmark Świąteczny 16 - 17 grudnia 2017 r.

16-17 grudnia 2017 r. w przedświąteczny weekend mieszkańcy podwarszawskich Marek tłumnie przybyli na III Marecki Jarmark Świąteczny.
W tym roku po raz pierwszy mieli możliwość poznać i wspomóc finansowo również Ośrodek Hospicjum Domowe. Na naszym stoisku oferowaliśmy liczne ozdoby świąteczne przygotowane przez wolontariuszy, pracowników i przyjaciół OHD, własnoręcznie upieczone i udekorowane pierniczki.Dziękujemy wszystkim, którzy otworzyli swoje serca i bezinteresownie wsparli tę akcję oraz wolontariuszom, którzy w przedświątecznej bieganinie znaleźli trochę czasu i byli tam razem z nami: Ani, Uli, Grażynie, Izabelli, Reni i Iwonce.

Tekst: Magda Rakowska, koordynatorka wolontariatu akcyjnego w OHD

Udostępnij
BACK_TO_TOP_OF_PAGE