Marecki Jarmark Świąteczny 16 - 17 grudnia 2017 r.

16-17 grudnia 2017 r. w przedświąteczny weekend mieszkańcy podwarszawskich Marek tłumnie przybyli na III Marecki Jarmark Świąteczny.
W tym roku po raz pierwszy mieli możliwość poznać i wspomóc finansowo również Ośrodek Hospicjum Domowe. Na naszym stoisku oferowaliśmy liczne ozdoby świąteczne przygotowane przez wolontariuszy, pracowników i przyjaciół OHD, własnoręcznie upieczone i udekorowane pierniczki.

Dziękujemy wszystkim, którzy otworzyli swoje serca i bezinteresownie wsparli tę akcję oraz wolontariuszom, którzy w przedświątecznej bieganinie znaleźli trochę czasu i byli tam razem z nami: Ani, Uli, Grażynie, Izabelli, Reni i Iwonce.

Tekst: Magda Rakowska, koordynatorka wolontariatu akcyjnego w OHD