Firma Przyjazna Rodzicom

Organizacja Pożytku Publicznego Darmowy Program PIT
Kwestionariusz kandydata na wolontariusza

Wypełniony kwestionariusz należy odesłać na adres:

wolontariat@hospicjum-domowe.waw.pl

 

 

 

Koronka za konajacych

Darmowy Program PIT

1% zbieramy we współpracy z

PITax.pl Łatwe podatki

Poradnik opieki domowej dla Rodzin i Pacjentów

Laureat TOTUS 2012

Laureat Totus 2012

Były dyrektor i duszpasterz naszego hospicjum otrzymał w 2012 nagrodę TOTUS w kategorii „Promocja człowieka, praca charytatywna i edukacyjno-wychowawcza” „za wieloletnie czynne wypełnianie nauczania Ojca Świętego Jana Pawła II przez miłosierną, samarytańską służbę drugiemu człowiekowi”. Nagrodę wręczono 13 października podczas uroczystej gali na Zamku Królewskim w Warszawie.

Współpraca

Platforma Równych Szans

Współpraca medialna

 

Pomoc prawna

.

Serwis Prawo i Zdrowie

Vademecum Głównego Księgowego

Podziękowania

Podziękowania

Serdeczne podziękowania dla Właściciela Przedsiębiorstwa Produkcyjno-Handlowego "SAS" Andrzej Świderski za dostawy makaronu na rzecz naszego hospicjum, a tym samym najuboższych podopiecznych. Dziękujemy również Pani Krystynie Kondraciuk za zaangażowanie w realizację dostaw.

Pomagają nam

Miasta-sponsorzy

Aktualności

Pierniczki z Urli 2017

Pierniczki dla Podopiecznych Ośrodka Hospicjum Domowe

11 grudnia 2017 roku siedzibę naszego hospicjum odwiedziła ekipa „pomocników Św. Mikołaja” – byli to dwaj uczniowie klasy pierwszej ze Szkoły Podstawowej w Urlach. Tymon i Ernest przybyli do nas razem z Babcią i Mamą i przywieźli naszym chorym własnoręcznie przygotowane pierniczki.

 

 

W okresie przedświątecznym, w ich szkole została zorganizowana akcja pt. „Piernikowe Święta” podczas której, uczniowie wraz z rodzicami przygotowywali drobne upominki dla osób przebywających w hospicjum. Nauczycielka, Pani Renata upiekła pierniczki, a zadaniem pierwszaków było ich udekorowanie. Maluchy z zapałem ozdobiły i zapakowały ciasteczka we wcześniej przygotowane świąteczne opakowania.

Ten skromny, płynący z dziecięcych serc upominek, wywołał ogromną radość i wzruszenie w domach chorych oraz wśród pracowników hospicjum. Kochani, bardzo Wam dziękujemy.

 

Tekst:BS

 


Udostępnij
BACK_TO_TOP_OF_PAGE