Charytatywny Koncert Kolęd 28 stycznia 2018

28 STYCZNIA 2018 w niedzielę o godz. 16.00 odbył się Charytatywny Koncert Kolęd dla Ośrodka Hospicjum Domowe z wolontariackim udziałem Chóru Miejskiego Cantus Cordis z Wołomina, Olgi Szomańskiej oraz Aleksandry Kutz, która koncert poprowadziła. Wspólne kolędowanie zakończło uroczyste wręczenie upominków dla laureatów żonkilowego konkursu plastycznego na kartki bożonarodzeniowe dla naszych chorych :) Koncert miał miejsce w kościele Matki Bożej z Lourdes przy ul. Wileńskiej 69. Serdecznie dziękujemy Artystom, Oli Kutz, autorowi zdjęć z koncertu Markowi Bazakowi i wszystkim przybyłym na wspólne kolędowanie dla OHD :)

Foto: Marek Bazak

Więcej o koncercie