Firma Przyjazna Rodzicom

Organizacja Pożytku Publicznego Darmowy Program PIT
Kwestionariusz kandydata na wolontariusza

Wypełniony kwestionariusz należy odesłać na adres:

wolontariat@hospicjum-domowe.waw.pl

 

 

 

Koronka za konajacych

Darmowy Program PIT

1% zbieramy we współpracy z

PITax.pl Łatwe podatki

Poradnik opieki domowej dla Rodzin i Pacjentów

Laureat TOTUS 2012

Laureat Totus 2012

Były dyrektor i duszpasterz naszego hospicjum otrzymał w 2012 nagrodę TOTUS w kategorii „Promocja człowieka, praca charytatywna i edukacyjno-wychowawcza” „za wieloletnie czynne wypełnianie nauczania Ojca Świętego Jana Pawła II przez miłosierną, samarytańską służbę drugiemu człowiekowi”. Nagrodę wręczono 13 października podczas uroczystej gali na Zamku Królewskim w Warszawie.

Współpraca

Platforma Równych Szans

Współpraca medialna

 

Pomoc prawna

.

Serwis Prawo i Zdrowie

Vademecum Głównego Księgowego

Podziękowania

Podziękowania

Serdeczne podziękowania dla Właściciela Przedsiębiorstwa Produkcyjno-Handlowego "SAS" Andrzej Świderski za dostawy makaronu na rzecz naszego hospicjum, a tym samym najuboższych podopiecznych. Dziękujemy również Pani Krystynie Kondraciuk za zaangażowanie w realizację dostaw.

Pomagają nam

Miasta-sponsorzy

Aktualności

Charytatywny Koncert Kolęd 28 stycznia 2018

28 STYCZNIA 2018 w niedzielę o godz. 16.00 odbył się Charytatywny Koncert Kolęd dla Ośrodka Hospicjum Domowe z wolontariackim udziałem Chóru Miejskiego Cantus Cordis z Wołomina, Olgi Szomańskiej oraz Aleksandry Kutz, która koncert poprowadziła. Wspólne kolędowanie zakończło uroczyste wręczenie upominków dla laureatów żonkilowego konkursu plastycznego na kartki bożonarodzeniowe dla naszych chorych :) Koncert miał miejsce w kościele Matki Bożej z Lourdes przy ul. Wileńskiej 69. Serdecznie dziękujemy Artystom, Oli Kutz, autorowi zdjęć z koncertu Markowi Bazakowi i wszystkim przybyłym na wspólne kolędowanie dla OHD :)

Foto: Marek Bazak

 

Więcej o koncercie

 

Charakterystyka Chóru Cantus Cordis

 Udostępnij
BACK_TO_TOP_OF_PAGE