Życie z rurką

Basia Sierakowska w programie

Nasza wolontariuszka Basia Sierakowska wystąpiła w programie telewizyjnym "Pytanie na śniadanie", gdzie opowiadała o życiu z chorobą wymagającą żywienia pozajelitowego. Zainteresowanym udostępniamy link do materiału video, wychodząc z założenia, że ta część jej zwierzeń popartych wieloletnim doświadczeniem może być budująca dla innych.

Życzenia Wielkanocne 2018

Z okazji zbliżających się Świąt Zmartwychwstania Pańskiego życzymy radości, miłości, zdrowia i nadziei aby Chrystus pokazał nam nową drogę, to On daje nam przykład, że powinniśmy powstawać i żyć w łasce.

Niech Alleluja brzmi w naszych sercach nie tylko dzisiaj, ale w całym naszym życiu.

Święta Wielkiej Nocy niech będą dla nas zwycięstwem Chrystusowej Miłości gotowej na wszystko...

Głębokiego przeżycia Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, duchowego ubogacenia i pokoju życzy

Zespół Pracowników i Wolontariuszy Ośrodka Hospicjum Domowe NZOZ
Zgromadzenia Księży Marianów w Warszawie, ul. Tykocińska 27/35