XIV Hospicyjny Piknik Praski 20 maja 2018

20 MAJA 2018 w niedzielę w ramach żonkilowych „Pól Nadziei" zapraszamy na XIV Charytatywny Hospicyjny Piknik Praski. Tegoroczna już XIV edycja odbędzie się w godz. 11.00 - 16.00 w gościnnych progach Centrum Promocji Kultury w Dzielnicy Praga Południe m. st. Warszawy przy ul. Podskarbińskiej 2

XIV edycję HPP poprowadzi Szymon Tokarczyk, a w programie:
11.30 występy dzieci i młodzieży z zaprzyjaźnionych placówek oświatowych,
12.00 spektakl teatralny „Morskie przygody Odysa”, Teatr WARIACJA,
12.40 śpiewa Ola Skora, utalentowana wokalistka z Gimnazjum im. Jana Kochanowskiego,
13.00 aukcje na rzecz Ośrodka Hospicjum Domowe oraz pokaz baniek mydlanych,
13.10 występ grupy akrobatycznej KENSEI,
13.30 śpiewa Patryk Choiński,
13.50 aukcje na rzecz Ośrodka Hospicjum Domowe,
14.00 rozdanie nagród laureatom żonkilowego konkursu literackiego,
14.30 występ zespołu dziecięcego Żaniołki ze Szkoły Podstawowej nr 355 i grupy tanecznej Free Your Mind Żanety Augustin.

Podczas XIV Hospicyjnego Pikniku Praskiego, który kończy tegoroczną edycję kampanii społecznej „Pola Nadziei 2017/2018" tytułem „Przyjaciel Pól Nadziei” zostanie uhonorowanych 7 placówek oświatowych. Nagrodzeni zostaną również laureaci żonkilowego konkursu literackiego.

W czasie trwania pikniku szkolni wolontariusze z zaprzyjaźnionych szkół będą kwestować do oznakowanych puszek na rzecz Ośrodka Hospicjum Domowe. Przyjmijmy ich życzliwie jako widzowie i uczestnicy hospicyjnego pikniku. Wspierajmy kwestarzy dobrym słowem i uśmiechem :)

Dla dzieci i rodziców przewidziano atrakcje między i innymi:
- cudeńka z balonów, malowanie buziek,
- kącik plastyczny, a w nim konkurs z nagrodami: "Przytulanka dla Monisi i Janka" - namaluj wymarzoną przytulankę,
- bańki mydlane
- konkursy sportowe,
- pyszne domowe wypieki,
- Koło Fortuny
- pomiar ciśnienia i pomiar cukru w krwi.

Bardzo dziękujemy hospicyjnym wolontariuszkom, Grażynie Bińkowskiej, Magdzie Rakowskiej i tym wszystkim nie wymienionym tutaj imiennie za zorganizowanie tegorocznej
XIV edycji Hospicyjnego Pikniku Praskiego (HPP) :)

Wszystkich uczestników pikniku zachęcamy do robienia zdjęć
i do dzielenia się nimi na stronie fb OHD i na stronie wydarzenia