Szkolenie ABC pomocy chorym 5 czerwca 2018

5 CZERWCA 2018 we wtorek w godz. 10.00-14.00 Ośrodek Hospicjum Domowe NZOZ Zgromadzenia Księży Marianów serdecznie zaprasza młodzież szkół gimnazjalnych i średnich na szkolenie „ABC pomocy chorym", które odbędzie się w siedzibie hospicjum przy ulicy Tykocińskiej 27/35 w Warszawie.

Program szkolenia:
10.00 - 11.00 Ruch hospicyjny w Polsce, opieka duchowa nad chorymi, ks. Paweł Śmierzchalski MIC
11.00 - 12.00 Pomoc psychologiczna w chorobie nowotworowej, Danuta Sitarz, psycholog
12.00 - 13.00 Pokaz sprzętu - pielęgnacja pacjenta w łóżku, Ewa Głodowska, pielęgniarka
13.00 - 14.00 Wybrane elementy pielęgnacji chorych, Ewa Głodowska, pielęgniarka

Zgłoszenia oraz wszelkie informacje można uzyskać pod numerem telefonu 22 679 67 00 lub wysyłając e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adres: Ośrodek Hospicjum Domowe Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zgromadzenia Księży Marianów.
ul. Tykocińska 27/35, 03-545 Warszawa

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/191526108136530/

b_200_200_16777215_00_images_inne-wydarzenia_2018_Plakat_ABC_pomocy_chorym__5.06.2018.png