Życie z rurką

Basia Sierakowska w programie

Nasza wolontariuszka Basia Sierakowska wystąpiła w programie telewizyjnym "Pytanie na śniadanie", gdzie opowiadała o życiu z chorobą wymagającą żywienia pozajelitowego. Zainteresowanym udostępniamy link do materiału video, wychodząc z założenia, że ta część jej zwierzeń popartych wieloletnim doświadczeniem może być budująca dla innych.

Audycja w Radio Warszawa 13 maja 2018

„Kościół pochyla się nad losem osób niepełnosprawnych” – podkreślił w programie „Angelus” na
antenie Radia Warszawa ksiądz Paweł Śmierzchalski – marianin, dyrektor Ośrodka Hospicjum
Domowe.