Firma Przyjazna Rodzicom

Organizacja Pożytku Publicznego Darmowy Program PIT
Kwestionariusz kandydata na wolontariusza

Wypełniony kwestionariusz należy odesłać na adres:

wolontariat@hospicjum-domowe.waw.pl

 

 

 

Koronka za konajacych

Darmowy Program PIT

1% zbieramy we współpracy z

PITax.pl Łatwe podatki

Poradnik opieki domowej dla Rodzin i Pacjentów

Laureat TOTUS 2012

Laureat Totus 2012

Były dyrektor i duszpasterz naszego hospicjum otrzymał w 2012 nagrodę TOTUS w kategorii „Promocja człowieka, praca charytatywna i edukacyjno-wychowawcza” „za wieloletnie czynne wypełnianie nauczania Ojca Świętego Jana Pawła II przez miłosierną, samarytańską służbę drugiemu człowiekowi”. Nagrodę wręczono 13 października podczas uroczystej gali na Zamku Królewskim w Warszawie.

Współpraca

Platforma Równych Szans

Współpraca medialna

 

Pomoc prawna

.

Serwis Prawo i Zdrowie

Vademecum Głównego Księgowego

Podziękowania

Podziękowania

Serdeczne podziękowania dla Właściciela Przedsiębiorstwa Produkcyjno-Handlowego "SAS" Andrzej Świderski za dostawy makaronu na rzecz naszego hospicjum, a tym samym najuboższych podopiecznych. Dziękujemy również Pani Krystynie Kondraciuk za zaangażowanie w realizację dostaw.

Pomagają nam

Miasta-sponsorzy

Aktualności

Podziękowanie dla Basi Sierakowskiej

Od wielu lat twarzą hospicyjnych „Pól Nadziei", które organizował Ośrodek Hospicjum Domowe we współpracy ze szkołami, urzędami i instytucjami była Pani Barbara Sierakowska, czule zwana Małą Basią :)

 
To właśnie dzięki jej pracy i zaangażowaniu pojawiały się na hospicyjnych stronach fb/www zdjęcia i relacje z żonkilowych „Pól Nadziei"  i wielu imprez towarzyszących. Dosłownie wszystkie cebulki żonkili od r. 2002 przez ostatnie kilka lat, dyplomy dla uczestników szkoleń hospicyjnych, konkursów plastycznych i literackich, podziękowania dla darczyńców, skany bożonarodzeniowych kartek itd, przechodziły przez ręce Małej Basi.
 

Za ten czas wspólnej wolontariackiej pracy dla dobra OHD, za wzajemne wspieranie się w przygotowywaniu tekstów na posty, za dbanie o wizerunek OHD w sieci, za Twoją Basiu twórczą obecność pośród hospicyjnego zespołu bardzo, ale to BARDZO Ci Basiu DZIĘKUJEMY :) i otaczamy jak najserdeczniejszymi myślami i życzeniami na nową drogę Twojego wolontariackiego zaangażowania już poza OHD :(

Udostępnij
BACK_TO_TOP_OF_PAGE