20-lecie Ośrodka Hospicjum Domowe

27 LIPCA 1998 powstał Ośrodek Hospicjum Domowe Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zgromadzenia Księży Marianów.

W niedzielę, 22 LIPCA 2018 zapraszamy całą hospicyjną społeczność Ośrodka Hospicjum Domowe (OHD) o godz.11.00 na Mszę św. z modlitwą dziękczynno-błagalną za minione 20 lat, za teraźniejszość i przyszłość. Prośmy Pana Boga za wstawiennictwem św. ojca Stanisława od Jezusa i Maryi Papczyńskiego o dar otulenia światłem miłosierdzia Zmartwychwstałego Jezusa Chrystusa żyjących i zmarłych pacjentów OHD, ich rodzin, każdego wolontariusza i pracownika związanego przez 20 lat z OHD.

Adres kościoła Matki Bożej Jerozolimskiej Monastycznych Wspólnot Jerozolimskich, ul. Łazienkowska 14, 00-449 Warszawa, Śródmieście
_____________

Zapraszamy do dzielenia się wspomnieniami, zdjęciami, własnym historiami spotkań z OHD. Przygotujmy wspólnie internetową jubileuszową księgę pamiątkową na 20-lecie OHD z myślą o przeszłości ku przyszłości :)

Posty można umieszczać w jubileuszowym wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/1749700371759212/