Firma Przyjazna Rodzicom

Organizacja Pożytku Publicznego Darmowy Program PIT
Kwestionariusz kandydata na wolontariusza

Wypełniony kwestionariusz należy odesłać na adres:

wolontariat@hospicjum-domowe.waw.pl

 

 

 

Koronka za konajacych

Darmowy Program PIT

1% zbieramy we współpracy z

PITax.pl Łatwe podatki

Poradnik opieki domowej dla Rodzin i Pacjentów

Laureat TOTUS 2012

Laureat Totus 2012

Były dyrektor i duszpasterz naszego hospicjum otrzymał w 2012 nagrodę TOTUS w kategorii „Promocja człowieka, praca charytatywna i edukacyjno-wychowawcza” „za wieloletnie czynne wypełnianie nauczania Ojca Świętego Jana Pawła II przez miłosierną, samarytańską służbę drugiemu człowiekowi”. Nagrodę wręczono 13 października podczas uroczystej gali na Zamku Królewskim w Warszawie.

Współpraca

Platforma Równych Szans

Współpraca medialna

 

Pomoc prawna

.

Serwis Prawo i Zdrowie

Vademecum Głównego Księgowego

Podziękowania

Podziękowania

Serdeczne podziękowania dla Właściciela Przedsiębiorstwa Produkcyjno-Handlowego "SAS" Andrzej Świderski za dostawy makaronu na rzecz naszego hospicjum, a tym samym najuboższych podopiecznych. Dziękujemy również Pani Krystynie Kondraciuk za zaangażowanie w realizację dostaw.

Pomagają nam

Miasta-sponsorzy

Aktualności

20-lecie Ośrodka Hospicjum Domowe

27 LIPCA 1998 powstał Ośrodek Hospicjum Domowe Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zgromadzenia Księży Marianów.

W niedzielę, 22 LIPCA 2018 zapraszamy całą hospicyjną społeczność Ośrodka Hospicjum Domowe (OHD) o godz.11.00 na Mszę św. z modlitwą dziękczynno-błagalną za minione 20 lat, za teraźniejszość i przyszłość. Prośmy Pana Boga za wstawiennictwem św. ojca Stanisława od Jezusa i Maryi Papczyńskiego o dar otulenia światłem miłosierdzia Zmartwychwstałego Jezusa Chrystusa żyjących i zmarłych pacjentów OHD, ich rodzin, każdego wolontariusza i pracownika związanego przez 20 lat z OHD.

Adres kościoła Matki Bożej Jerozolimskiej Monastycznych Wspólnot Jerozolimskich, ul. Łazienkowska 14, 00-449 Warszawa, Śródmieście
_____________

Zapraszamy do dzielenia się wspomnieniami, zdjęciami, własnym historiami spotkań z OHD. Przygotujmy wspólnie internetową jubileuszową księgę pamiątkową na 20-lecie OHD z myślą o przeszłości ku przyszłości :)

Posty można umieszczać w jubileuszowym wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/1749700371759212/

Udostępnij
BACK_TO_TOP_OF_PAGE