Firma Przyjazna Rodzicom

Organizacja Pożytku Publicznego Darmowy Program PIT
Kwestionariusz kandydata na wolontariusza

Wypełniony kwestionariusz należy odesłać na adres:

wolontariat@hospicjum-domowe.waw.pl

 

 

 

Koronka za konajacych

Darmowy Program PIT

1% zbieramy we współpracy z

PITax.pl Łatwe podatki

Poradnik opieki domowej dla Rodzin i Pacjentów

Laureat TOTUS 2012

Laureat Totus 2012

Były dyrektor i duszpasterz naszego hospicjum otrzymał w 2012 nagrodę TOTUS w kategorii „Promocja człowieka, praca charytatywna i edukacyjno-wychowawcza” „za wieloletnie czynne wypełnianie nauczania Ojca Świętego Jana Pawła II przez miłosierną, samarytańską służbę drugiemu człowiekowi”. Nagrodę wręczono 13 października podczas uroczystej gali na Zamku Królewskim w Warszawie.

Współpraca

Platforma Równych Szans

Współpraca medialna

 

Pomoc prawna

.

Serwis Prawo i Zdrowie

Vademecum Głównego Księgowego

Podziękowania

Podziękowania

Serdeczne podziękowania dla Właściciela Przedsiębiorstwa Produkcyjno-Handlowego "SAS" Andrzej Świderski za dostawy makaronu na rzecz naszego hospicjum, a tym samym najuboższych podopiecznych. Dziękujemy również Pani Krystynie Kondraciuk za zaangażowanie w realizację dostaw.

Pomagają nam

Miasta-sponsorzy

Aktualności

Kolonie w Trzcielu 3-9 lipca 2018 r.

Z dziennika kolonisty:

03.07.2018 we wtorek dzieci osierocone, wdowy i wdowiec wyjechali na wyjazd wakacyjny do Trzciela. Podróż upłynęła bezpiecznie i w dobrych humorach. Po przyjeździe i zjedzeniu smacznej obiado-kolacji poszliśmy przywitać się z jeziorem i podziwiać zachód słońca.

04.07.2018 w środę po zjedzeniu śniadania, sprzątaniu sal i Mszy Świętej poszliśmy nad jezioro Konin, gdzie spędziliśmy cały dzień korzystając z kąpieli słonecznych i wodnych. W trakcie plażowania dowieziono nam dwa pyszne posiłki.

05.07.2018 czwartek, dzień został rozpoczęty jak zawsze Mszą Świętą. Potem śniadanie, sprzątanie i wymarsz nad jezioro. Wieczorem były podchody dookoła jeziora Żydowskiego.

06.07.2018 w piątek byliśmy w Centrum Edukacji Regionalnej i Przyrodniczej w Mniszkach, które mieści się w wyremontowanych, zabytkowych budynkach folwarcznych. Mieliśmy okazję zobaczyć warsztaty ginących zawodów - kowalski, bednarski, szewski, garncarski, wikliniarski, stanowisko pszczelarza, sprzęty gospodarstwa domowego, dawną szkołę czy skład kolonialny. Mogliśmy też poznać przyrodę Doliny Kamionki. Wieczorem były podchody!

07 i 08.07.2018 w sobotę i niedzielę po Mszy Świętej, zjedzonym śniadaniu i sprzątaniu spędziliśmy cały dzień na plaży. A wieczorem warsztaty o emocjach!

09.07.2018 poniedziałek, podsumowanie wyjazdu, spacer po Trzcielu i powrót do Warszawy :)

Tekst i zdjęcia: Marzena Krzesińska

Galeria zdjęć tutaj

Udostępnij
BACK_TO_TOP_OF_PAGE