Podziękowanie dla SPORTEUM za wakacje 2018

Serdecznie dziękujemy Panu Igorowi Stepniakowi, prezesowi Zarządu Klubu Tenisowego i Narciarskiego Sporteum i wszystkim Pracownikom SPORTEUM tennis&ski za podarowanie dzieciom osieroconym z naszego Ośrodka „Hospicjum Domowe" fantastycznych wakacji.

Uczestnicząc w półkoloniach w siedzibie Klubu przy ul. Zawiślańskiej dzieci mogły wybierać z oferty tematycznych turnusów Sport&Fun lub Survival. W zależności co je bardziej zainteresowało mogły nauczyć się survivalowej sztuki przetrwania w puszczy w XXI wieku, m.in. używania kompasu, umiejętności czytania mapy i przyrody, wyznaczania kierunków świata, szukania skarbów, budowania szałasu, rozpalania ogniska, chodzenia po moście linowym. Natomiast program „Sport&Fun” łączył tenis, żagle, wspinaczkę, pływanie, koszykówkę, siatkówkę plażową. Na koniec turnusu dzieci brały udział w sportowej olimpiadzie sprawności.

Galeria na fb i stronie sporteum.pl

b_200_200_16777215_00_images_inne-wydarzenia_2018_LOGO_Sporteum.png