Firma Przyjazna Rodzicom

Organizacja Pożytku Publicznego Darmowy Program PIT
Kwestionariusz kandydata na wolontariusza

Wypełniony kwestionariusz należy odesłać na adres:

wolontariat@hospicjum-domowe.waw.pl

 

 

 

Koronka za konajacych

Darmowy Program PIT

1% zbieramy we współpracy z

PITax.pl Łatwe podatki

Poradnik opieki domowej dla Rodzin i Pacjentów

Laureat TOTUS 2012

Laureat Totus 2012

Były dyrektor i duszpasterz naszego hospicjum otrzymał w 2012 nagrodę TOTUS w kategorii „Promocja człowieka, praca charytatywna i edukacyjno-wychowawcza” „za wieloletnie czynne wypełnianie nauczania Ojca Świętego Jana Pawła II przez miłosierną, samarytańską służbę drugiemu człowiekowi”. Nagrodę wręczono 13 października podczas uroczystej gali na Zamku Królewskim w Warszawie.

Współpraca

Platforma Równych Szans

Współpraca medialna

 

Pomoc prawna

.

Serwis Prawo i Zdrowie

Vademecum Głównego Księgowego

Podziękowania

Podziękowania

Serdeczne podziękowania dla Właściciela Przedsiębiorstwa Produkcyjno-Handlowego "SAS" Andrzej Świderski za dostawy makaronu na rzecz naszego hospicjum, a tym samym najuboższych podopiecznych. Dziękujemy również Pani Krystynie Kondraciuk za zaangażowanie w realizację dostaw.

Pomagają nam

Miasta-sponsorzy

Aktualności

Podziękowanie dla SPORTEUM za wakacje 2018

Serdecznie dziękujemy Panu Igorowi Stepniakowi, prezesowi Zarządu Klubu Tenisowego i Narciarskiego Sporteum i wszystkim Pracownikom SPORTEUM tennis&ski za podarowanie dzieciom osieroconym z naszego Ośrodka „Hospicjum Domowe" fantastycznych wakacji.


Uczestnicząc w półkoloniach w siedzibie Klubu przy ul. Zawiślańskiej dzieci mogły wybierać z oferty tematycznych turnusów Sport&Fun lub Survival. W zależności co je bardziej zainteresowało mogły nauczyć się survivalowej sztuki przetrwania w puszczy w XXI wieku, m.in. używania kompasu, umiejętności czytania mapy i przyrody, wyznaczania kierunków świata, szukania skarbów, budowania szałasu, rozpalania ogniska, chodzenia po moście linowym. Natomiast program „Sport&Fun” łączył tenis, żagle, wspinaczkę, pływanie, koszykówkę, siatkówkę plażową. Na koniec turnusu dzieci brały udział w sportowej olimpiadzie sprawności.

Galeria na fb i stronie sporteum.pl

b_200_200_16777215_00_images_inne-wydarzenia_2018_LOGO_Sporteum.png

Udostępnij
BACK_TO_TOP_OF_PAGE