Podziękowanie dla Grupy Sztorm za półkolonie 2018

Bardzo dziękujemy Sztorm Grupa za możliwość uczestniczenia 20 dzieci  osieroconych z OHD w półkoloniach „Sztormiaki 2018”, gdzie poprzez wspaniałą zabawę przekazywana była nauka żeglowania, bezpieczeństwa na wodzie i pracy w grupie.

Dzieci brały udział w półkoloniach w różnych terminach przez całe wakacje. W trakcie zajęć poznawały podstawy żeglarstwa, uczestniczyły w grach i zabawach na lądzie i na wodzie. W programie były także podchody i rozmaite konkursy. Dzieci wracały do domów pełne pięknych wrażeń i bardzo szczęśliwe.

Z całego serca bardzo dziękujemy Sztorm Grupa i Robertowi Sadowskiemu, naszemu wolontariuszowi HELPicjum, dzięki któremu i w tym roku w półkoloniach „Sztormiaki 2018” brały udział dzieci z OHD  :)

Może ktoś z uczestników półkolonii znajdzie się w galerii zdjęć?
Zobaczcie sami :)

Tekst: Marzena Krzesińska, psycholog OHD