Pożegnanie Ani Kurowickiej

Drodzy Wolontariusze, od 1 SIERPNIA 2018 koordynatorem całego wolontariatu w Ośrodku „Hospicjum Domowe" będzie Renata Górska, znana Wam dobrze jako wolontariuszka i koordynator wolontariatu opiekuńczego.

Duchowym wolontariatem jak dotychczas zajmować się będzie Ela Tokarska-Witkowska, natomiast akcjami  Magda Rakowska.
Pieczę nad wszystkim będzie sprawować Renata, której z pełnym zaufaniem przekazuję wszystkie obowiązki.

Ja ze swojej strony dziękuję Wam kochani za ten wspólny czas. Pozostaję w Ośrodku jako psycholog i koordynator zespołu psychologów.Jednocześnie jestem do Waszej dyspozycji jako psycholog.

Będę z całą pewnością blisko Waszych spraw.

Ściskam Was wszystkich i każdego z osobna.
Ania Kurowicka

b_200_200_16777215_00_images_inne-wydarzenia_2018_slonecznik.jpg