Grupa wsparcia dla osób w żałobie

b_200_200_16777215_00_images_inne-wydarzenia_2014_zaloba.jpg

Zapraszamy do udziału w grupie wsparcia osoby będące w żałobie, po stracie bliskiej osoby.

Termin pierwszego spotkania to 15 października (poniedziałek) o godz.17 w Ośrodku Hospicjum Domowe przy ul.Tykocińskiej 27/35.

Osoby chętne do udziału w grupie prosimy o zapisanie się u prowadzącej grupę psycholog Danuty Sitarz tel. 601 324 272.

Liczba miejsc jest ograniczona.

Serdecznie zapraszamy.

Więcej o grupie wsparcia: