Zaduszki Hospicyjne 8 listopada 2018 r.

b_200_200_16777215_00_images_inne-wydarzenia_2018_zaduszki-2018-plakat.png

8 LISTOPADA 2018 w czwartek zapraszamy na Hospicyjne Zaduszki w kościele Matki Bożej z Lourdes przy ul. Wileńskiej 69.
W programie:
17.00 - 18.00 Koncert Zaduszkowy
18.00 -18.30 Nieszpory za zmarłych pacjentów OHD
18.30 -19.15 Msza św. za zmarłych pacjentów OHD
19.15 Wypominki

Jeżeli Rodziny chciałby w czasie tego zaduszkowego spotkania zobaczyć portret swojej zmarłej bliskiej osoby, prosimy
o przyniesienie fotografii podpisanej imieniem i nazwiskiem do hospicjum lub o przesłanie jej skanu w formacie png lub jpg drogą elektroniczną do 30 PAŹDZIERNIKA 2018 na poniższe adresy:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres pocztowy hospicjum: Ośrodek Hospicjum Domowe, ul. Tykocińska 27/35, 03-545 Warszawa

PROSIMY wysyłać zdjęcia jednocześnie na oba adresy mailowe.

Rodziny naszych zmarłych chorych zapraszamy po Wypominkach na słodki poczęstunek :)

Kto chciałby podarować swój czas i wspomóc przygotowania do koncertu lub pomagać podczas Zaduszek w różnej formie od upieczenia ciasta poprzez zakupy np. serwetek, tekturowych talerzyków i kubków, po dyżurowanie w hospicyjnej kawiarence, to zapraszamy do kontaktu z organizatorami Hospicyjnych Zaduszek

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/533312563793977/