Relacja z XI Ogólnopolskiej Konferencji Wolontariatu Hospicyjnego - Radom, 12-14 PAŹDZIERNIKA 2018

Relacja naszych hospicyjnych wolontariuszek Ewy Sierpińskiej i Magdaleny Gołębiewskiej:

W dniach 12-14 GRUDNIA 2018 miałyśmy zaszczyt być zaproszone oraz uczestniczyć w 11 Konferencji Wolontariatu Hospicyjnego w Radomiu z okazji 15-lecia miejscowego Hospicjum. Spotkanie, w którym brali udział wybitni profesorowie, lekarze, dyrektorzy oraz wolontariusze z całej Polski i zagranicy. Konferencja zorganizowana była na najwyższym poziomie przekazywania wiedzy, serdeczności, gościnności oraz organizacyjnym. Konferencja przerosła swoim poziomem i przygotowaniem oraz ogromem pracy że strony Organizatorów nasze oczekiwania. Szkoda, że pośród nas zabrakło tych, dla których ta Konferencja, wniosła by ogrom wiedzy w sferę zawodową oraz wolontaryjną.

Radom z ogromnym sercem nas przywitał i tak samo pożegnał, zapraszając jednocześnie na oficjalne zakończenie obchodów 15-lecia swojego Hospicjum, które odbędzie się w listopadzie tego roku, jak i na najbliższe Konferencje przez nich organizowane. Wielki szacunek dla organizatorów.

Radom, tak trzymać, DZIĘKUJEMY