Kiermasz dobroczynny 9 grudnia 2018 r.

b_200_200_16777215_00_images_inne-wydarzenia_2018_kiermasz-dobroczynny-2018.jpg

W niedzielę, 9 GRUDNIA 2018 w godzinach od 10.00 do 17.00 w hotelu Marriott w Warszawie odbędzie się kiermasz SHOM - Stowarzyszenia Małżonków Szefów Misji w Warszawie. Na kiermaszu SHOM, organizowanym pod Honorowym Patronatem Pierwszej Damy Polski, Pani Agaty Kornhauser-Dudy mamy niepowtarzalną okazję zaprezentować nasz Ośrodek Hospicjum Domowe polskiej oraz międzynarodowej publiczności.

Więcej informacji wkrótce.

Plakat do pobrania