Koncert zaduszkowy 8 listopada 2018 r.

b_200_200_16777215_00_images_inne-wydarzenia_2018_koncert-2018-11-08.jpg

8 LISTOPADA 2018 w czwartek w godz. 17.00-18.00 zapraszamy na Koncert  Zaduszkowy w kościele Matki Bożej z Lourdes przy ul. Wileńskiej 69. Koncert poświęcony jest  pamięci zmarłych pacjentów Ośrodka Hospicjum Domowe i rodzinom w żałobie.

Dzięki Artystom, którzy wystąpią wolontariacko, słuchacze będą mieli możliwość wysłuchać utworów solowych i instrumentalnych sprzyjających zadumie i refleksji. W Koncercie udział wezmą Thomas Martin, zespół Trio Fiori z programem pieśni inspirowanych duchowością św. Franciszka z Asyżu. Koncert poprowadzi Aleksandra Kutz.

Link do wydarzenia: