Modlitwa przed relikwiami bł. Hanny Chrzanowskiej

4 - 9 LISTOPADA 2018 w warszawskim kościele Matki Bożej z Lourdes pełniącym także rolę Diecezjalnego Sanktuarium Chorych będzie możliwość osobistej modlitwy przed relikwiami bł. Hanny Chrzanowskiej, pielęgniarki, współpracowniczki kard. Karola Wojtyły, założycielki pielęgniarskiej opieki domowej nad przewlekle chorymi w Krakowie, beatyfikowanej w kwietniu tego roku w Łagiewnikach.W czasie obecności relikwii bł. Hanny Chrzanowskiej w parafii Matki Bożej z Lourdes i my także zapraszamy do codziennej modlitwy różańcowej o godz. 17.15 w intencji chorych i tych wszystkich osób, które się nimi opiekują zarówno z rodziny, jak i medycznego zespołu szpitalnego, hospicyjnego, opiekunek z pomocy społecznej, pielęgniarek środowiskowych z opieki długoterminowej, salowych w szpitalach, ...

Adres: kościół Matki Bożej z Lourdes, Diecezjalne Sanktuarium Chorych, ul. Wileńska 69, 03-416 Warszawa