Firma Przyjazna Rodzicom

Organizacja Pożytku Publicznego Darmowy Program PIT
Kwestionariusz kandydata na wolontariusza

Wypełniony kwestionariusz należy odesłać na adres:

wolontariat@hospicjum-domowe.waw.pl

 

 

 

Koronka za konajacych

Darmowy Program PIT

1% zbieramy we współpracy z

PITax.pl Łatwe podatki

Poradnik opieki domowej dla Rodzin i Pacjentów

Laureat TOTUS 2012

Laureat Totus 2012

Były dyrektor i duszpasterz naszego hospicjum otrzymał w 2012 nagrodę TOTUS w kategorii „Promocja człowieka, praca charytatywna i edukacyjno-wychowawcza” „za wieloletnie czynne wypełnianie nauczania Ojca Świętego Jana Pawła II przez miłosierną, samarytańską służbę drugiemu człowiekowi”. Nagrodę wręczono 13 października podczas uroczystej gali na Zamku Królewskim w Warszawie.

Współpraca

Platforma Równych Szans

Współpraca medialna

 

Pomoc prawna

.

Serwis Prawo i Zdrowie

Vademecum Głównego Księgowego

Podziękowania

Podziękowania

Serdeczne podziękowania dla Właściciela Przedsiębiorstwa Produkcyjno-Handlowego "SAS" Andrzej Świderski za dostawy makaronu na rzecz naszego hospicjum, a tym samym najuboższych podopiecznych. Dziękujemy również Pani Krystynie Kondraciuk za zaangażowanie w realizację dostaw.

Pomagają nam

Miasta-sponsorzy

Aktualności

Modlitwa przed relikwiami bł. Hanny Chrzanowskiej

4 - 9 LISTOPADA 2018 w warszawskim kościele Matki Bożej z Lourdes pełniącym także rolę Diecezjalnego Sanktuarium Chorych będzie możliwość osobistej modlitwy przed relikwiami bł. Hanny Chrzanowskiej, pielęgniarki, współpracowniczki kard. Karola Wojtyły, założycielki pielęgniarskiej opieki domowej nad przewlekle chorymi w Krakowie, beatyfikowanej w kwietniu tego roku w Łagiewnikach.W czasie obecności relikwii bł. Hanny Chrzanowskiej w parafii Matki Bożej z Lourdes i my także zapraszamy do codziennej modlitwy różańcowej o godz. 17.15 w intencji chorych i tych wszystkich osób, które się nimi opiekują zarówno z rodziny, jak i medycznego zespołu szpitalnego, hospicyjnego, opiekunek z pomocy społecznej, pielęgniarek środowiskowych z opieki długoterminowej, salowych w szpitalach, ...

Adres: kościół Matki Bożej z Lourdes, Diecezjalne Sanktuarium Chorych, ul. Wileńska 69, 03-416 Warszawa

Udostępnij
BACK_TO_TOP_OF_PAGE