Relacja ze szkolenia wolontariuszy 10-11 listopada 2018 r.

10-11 LISTOPADA 2018 odbyła się pierwsza część szkolenia dla pełnoletnich kandydatów na wolontariuszy w ramach żonkilowych „Pól Nadziei".

Uczestnicy zapoznali się m.in. z historią ruchu hospicyjnego w Polsce i na świecie, poznali podstawowe pojęcia związane z wolontariatem, dowiedzieli się też wielu cennych informacji na temat opieki paliatywnej, duchowej czy socjalnej. Jak zawsze nasi niezawodni wolontariusze hospicyjni przygotowali poczęstunek dla swoich przyszłych koleżanek i kolegów.

Na kolejnej części szkolenia w sobotę, 1 GRUDNIA 2018 uczestnicy tegorocznej jesiennej edycji szkolenia nauczą się praktycznych umiejętności opieki nad pacjentami obłożnie chorymi. W tym dniu otrzymają również certyfikat ukończenia szkolenia "I Ty możesz pomóc".

Serdecznie zapraszamy :)

Fot. i zdjęcia: Renia Górska

b_200_200_16777215_00_images_inne-wydarzenia_2018_szkolenie-wolontariat_szkolenie-wolontariuszy-2018-jesien-1.jpg

b_200_200_16777215_00_images_inne-wydarzenia_2018_szkolenie-wolontariat_szkolenie-wolontariuszy-2018-jesien-2.jpg