Ambasadorzy szkoleń hospicyjnych w OHD

b_200_200_16777215_00_images_inne-wydarzenia_2018_ambasadorzy-hospicjum-2018.jpg
Najlepszymi Ambasadorami hospicyjnych szkoleń dla pełnoletnich kandydatów na wolontariuszy hospicyjnych, które organizuje Ośrodek Hospicjum Domowe (OHD), są przede wszystkim ich byli uczestnicy. Już z perspektywy swojego wolontariackiego stażu, dzielą się własnym doświadczeniem na  facebookowej stronie Ambasadorów

O czym opowiadają? Przeczytajcie sami! Dołączcie własne historie :)