Zaproszenie na wystawę 5 stycznia 2019 r.

05 STYCZNIA 2019 w sobotę, o godz. 19.00 w ramach żonkilowej kampanii społecznej „Pola Nadziei 2018/2019" zapraszamy na wernisaż wystawy prac malarskich i rzeźbiarskich 34 artystów pt. „Spotkania” połączony z koncertem zespołu Madrugada.

Wydarzenie odbędzie się 5 STYCZNIA 2019 o godz. 19.00 w Centrum Promocji Kultury Praga-Południe przy ul. Podskarbińskiej 2.

Już dzisiaj też zapraszamy na finisaż wystawy „Spotkania” w sobotę, 19 STYCZNIA 2019 o godz. 16.00, podczas którego dla Ośrodka Hospicjum Domowe wystąpi Stanisław Soyka, wokalista jazzowy i popowy, pianista, gitarzysta, skrzypek, kompozytor.

Wstęp na oba wydarzenia jest wolny. Przybywajcie licznie i cieszmy się wspólnie muzyką, tańcem, śpiewem, dzielmy się radością i nadzieją tworzenia dobra dla osób, które w spotykamy w hospicjach  :)

b_200_200_16777215_00_images_inne-wydarzenia_2019_wystawa-spotkania-2019-01-madrugada.jpgZespół MADRUGADA tworzą artyści od lat zafascynowani rdzenną muzyką hiszpańskiej Andaluzji.

Przeniknięci duchem ognistego flamenco, poprzez muzykę i taniec przekazują na koncertach niesamowitą dawkę polsko-hiszpańskiej energii. Bogaty repertuar zespołu stanowią przede wszystkim współczesne wariacje na temat tradycyjnych form flamenco oraz własne kompozycje, w których usłyszeć można wpływy polskiej muzyki ludowej, muzyki arabskiej i jazzu. Koncert zespołu to także uczta dla oka. Tancerki w barwnych, oryginalnych strojach opowiadają ruchem historie o miłości, namiętności, tęsknocie, radości i smutku. Szczery, emocjonalny przekaz utworów oraz zróżnicowanie repertuaru zabierają widzów w niezapomnianą podróż do krainy duende.

Bogate instrumentarium zespołu zapewnia oryginalne, współczesne brzmienie.

Skład zespołu: Iwona Skrzos – gitara, taniec, Wiktoria Kwiatkowska – śpiew, Maciek Wieżyński – gitara, Anika Kamińska – cajon, instrumenty perkusyjne, Marta Wierzbowska - flet poprzeczny, Kamila Olesińska – taniec, śpiew, Michał Herman – gitara basowa

strona zespołu

film

b_200_200_16777215_00_images_inne-wydarzenia_2019_wystawa-spotkania-2019-01a.jpg