Nowa grupa wsparcia dla osób w żałobie

b_200_200_16777215_00_images_inne-wydarzenia_2014_zaloba.jpg

Zapraszamy do uczestnictwa w grupie wsparcia dla osób w żałobie po stracie bliskiej osoby.

Pierwsze spotkanie odbędzie się 29 KWIETNIA 2019 o godz. 17.00 w Ośrodku Hospicjum Domowe przy ul. Tykocińskiej 27/35. Jest to pierwsze z 10 spotkań nowej grupy.

Zapisy i prowadzenie: Anna Kurowicka - psycholog, psychoonkolog, tel. 600 373 899.

Ilość miejsc ograniczona.
Serdecznie zapraszamy.

Więcej o grupie wsparcia: Grupa wsparcia dla osób w żałobie