Firma Przyjazna Rodzicom

Organizacja Pożytku Publicznego Darmowy Program PIT
Kwestionariusz kandydata na wolontariusza

Wypełniony kwestionariusz należy odesłać na adres:

wolontariat@hospicjum-domowe.waw.pl

 

 

 

Koronka za konajacych

Darmowy Program PIT

1% zbieramy we współpracy z

PITax.pl Łatwe podatki

Poradnik opieki domowej dla Rodzin i Pacjentów

Laureat TOTUS 2012

Laureat Totus 2012

Były dyrektor i duszpasterz naszego hospicjum otrzymał w 2012 nagrodę TOTUS w kategorii „Promocja człowieka, praca charytatywna i edukacyjno-wychowawcza” „za wieloletnie czynne wypełnianie nauczania Ojca Świętego Jana Pawła II przez miłosierną, samarytańską służbę drugiemu człowiekowi”. Nagrodę wręczono 13 października podczas uroczystej gali na Zamku Królewskim w Warszawie.

Współpraca

Platforma Równych Szans

Współpraca medialna

 

Pomoc prawna

.

Serwis Prawo i Zdrowie

Vademecum Głównego Księgowego

Podziękowania

Podziękowania

Serdeczne podziękowania dla Właściciela Przedsiębiorstwa Produkcyjno-Handlowego "SAS" Andrzej Świderski za dostawy makaronu na rzecz naszego hospicjum, a tym samym najuboższych podopiecznych. Dziękujemy również Pani Krystynie Kondraciuk za zaangażowanie w realizację dostaw.

Pomagają nam

Miasta-sponsorzy

Aktualności

Audycja w Czwórce 16 MARCA 2019

b_200_200_16777215_00_images_inne-wydarzenia_2019_PR_Czworka_16_03_2019.jpg

W sobotę 16 MARCA 2019 w audycji Sylwii Sułkowskiej „W dobrych zawodach” wystąpili ks. Paweł Śmierzchalski dyrektor hospicjum oraz Renata Górska koordynator wolontariatu. Głównym tematem spotkania była akcja Pola Nadziei. Ksiądz opowiadał o historii akcji oraz o tym, jak zataczała coraz szersze kręgi wśród hospicjów, angażując tym samym lokalną społeczność.

Pola Nadziei to nie tylko sadzenie cebulek na jesieni, a później wiosną rozdawanie żonkili z wdzięczności za datki, jakie otrzymuje hospicjum. Akcja trwa przez pół roku, podczas którego odbywają się spotkania, prelekcje, happeningi, konkursy i szkolenia. W audycji Renata opowie i zaprosi słuchaczy na szkolenia dla młodzieży oraz dla osób pełnoletnich, przyszłych wolontariuszy hospicyjnych. Zapraszamy.

 

https://www.polskieradio.pl/10/490/Artykul/2278923,W-Dobrych-Zawodach-16032019-0703

Udostępnij
BACK_TO_TOP_OF_PAGE