XV Hospicyjny Piknik Praski 19 MAJA 2019

b_200_200_16777215_00_images_inne-wydarzenia_2019_piknik-praski_PlakatPiknikPraski2019ok-3.png

19 MAJA 2019 w V niedzielę Wielkanocy zapraszamy na zakończenie żonkilowych „Pól Nadziei 2018/2019"  na  XV Charytatywny Hospicyjny Piknik Praski, który odbędzie się w godz. 11.30 - 15.00 w ogródku Centrum Promocji Kultury w Dzielnicy Praga Południe m. st. Warszawy przy ul. Podskarbińskiej 2.

W trakcie Pikniku zostaną wręczone nagrody dla laureatów żonkilowego konkursu literackiego, a także kilka placówek oświatowych zostanie uhonorowanych tytułem „Przyjaciel Pól Nadziei”. Termin nadsyłania zgłoszeń mija 30 KWIETNIA 2019.

W czasie trwania pikniku szkolni wolontariusze z zaprzyjaźnionych szkół będą kwestować do oznakowanych puszek na rzecz Ośrodka Hospicjum Domowe. Przyjmijmy ich życzliwie jako widzowie i uczestnicy hospicyjnego pikniku. Wspierajmy kwestarzy dobrym słowem i uśmiechem :)

Dla dziecięcej widowni, ich rodziców, dziadków i dalszej rodziny  przygotowywane  są  już liczne atrakcje. Jakie to się wkrótce okaże :)

Wszystkich uczestników pikniku już dzisiaj zachęcamy do robienia zdjęć i do dzielenia się nimi na stronie fb OHD i na niniejszej stronie wydarzenia.  „Na już" zachęcamy „Lubiących OHD" do zarezerwowania sobie czasu w tę majową niedzielę :)

Link do wydarzenia:

Plakat do pobrania