Pożegnanie Mirosława Motyki

W dniu 31 SIERPNIA 2019 roku odszedł od nas człowiek, który kochał ludzi i świat, kierowca Ośrodka Hospicjum Domowe Zgromadzenia Księży Marianów śp. Mirosław Motyka. 6 WRZEŚNIA 2019 roku o godzinie 12:00 odbędzie się msza święta pogrzebowa w Sanktuarium p.w. Matki Bożej z Lourdes przy ul. Wileńskiej 69 (wjazd od ul. Równej), po której nastąpi odprowadzenie do grobu rodzinnego w alei 35H na cmentarzu Bródnowskim.

„Nie umieraj
Nie odchodź
Jeszcze okażę Ci miłość”
Ks. Tadeusz Twardowski