Konferencja Współczesne Wyzwania Pielęgniarstwa Opieki Paliatywnej 15 LISTOPADA 2019 - relacja

b_200_200_16777215_00_images_inne-wydarzenia_2019_KonferencjaWyzwaniaPielegniarstwa2019.jpg

15 LISTOPADA 2019 w Warszawie odbyła się I edycja konferencji Współczesne Wyzwania Pielęgniarstwa Opieki Paliatywnej.

Wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem i zgromadziło 250 pielęgniarek specjalizujących się w opiece paliatywnej oraz długoterminowej. Konferencję otworzył pracujący w naszym Ośrodku Hospicjum Domowe mgr Paweł Witt, Prezes Polskiego Towarzystwa Pielęgniarek Anestezjologicznych i Intensywnej Opieki, Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego. Z powodu dużej liczby zapytań i ogromnego zainteresowania I edycją konferencji, Organizatorzy już ogłosili datę wydarzenia w 2020 roku: 13-14 listopada 2020 r. w Warszawie.