Spotkanie wigilijne 13 GRUDNIA 2019

b_200_200_16777215_00_images_inne-wydarzenia_2019_tomasz-nowaczek.jpg

13 GRUDNIA 2019 w piątek o godz. 17.00 serdecznie zapraszamy wszystkich Pracowników i Wolontariuszy OHD na spotkanie wigilijne, na którym opłatkiem przełamie się z nami ks. Tomasz Nowaczek MIC, przełożony polskiej prowincji pw. „Opatrzności Bożej" Zgromadzenia Księży Marianów Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny.

Spotkanie wigilijne jest także jednym z bardzo ważnych i wyjątkowych wydarzeń integracyjnych. Możemy się wówczas zobaczyć i osobiście poznać z prawie całym zespołem hospicyjnym za wyjątkiem osób mających tego dnia wizyty u chorych.

źródło zdjęcia: https://www.facebook.com/marianiepl/photos/a.191503307893534/401080600269136/?type=3&theater