Odwołane wizyty i szkolenia

Ośrodek Hospicjum Domowe w nawiązaniu do rozporządzenia z dnia 13 MARCA 2020 o przeciwdziałaniu rozprzestrzenianiu się koronawirusa i wprowadzeniu stanu zagrożenia epidemicznego, w trosce o bezpieczeństwo chorych, ich rodzin, wolontariuszy, wykładowców i uczestników szkoleń hospicyjnych podjął następujące działania od dnia dzisiejszego:

1) zostają zawieszone wizyty wolontariuszy u naszych chorych,

2) zostają zawieszone popołudniowe i sobotnie dyżury wolontariuszy w biurze Ośrodka Hospicjum Domowe,

3) zostaje odwołane szkolenie dla dla kandydatów 18+ na wolontariuszy hospicyjnych w terminie 23-29 MARCA 2020 i 18 KWIETNIA 2020,

4) zostaje odwołane szkolenie dla młodzieży „ABC pomocy chorym” we wtorek, 24 MARCA 2020.

Wszystkie powyższe decyzje obowiązują do odwołania.

Więcej informacji: Renata Górska, Koordynator Wolontariatu i Akcji Promocyjnych
tel.: 22 679 67 00, 22 679 68 85, 22 679 68 48