Życzenia Wielkanocne 2020

Z okazji nadchodzących świąt Wielkanocy życzymy owocnego spotkania ze Zmartwychwstałym Jezusem. Kto zaufał Chrystusowi, ten w wydarzeniach, w których inni widzą tylko cierpienie, smutek i śmierć, zobaczą początek lepszego życia. Radujcie się więc i z ufnością patrzcie w przyszłość.

Niech zsyła na Was łaski i wnosi szczęście do Waszego rodzinnego życia.

Prośmy Niepokalaną Matkę Zmartwychwstałego i św. Józefa, niech wypraszają nam łaskę niezachwianej wiary.

„Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem. Kto we Mnie wierzy choćby i umarł, żyć będzie” (J 11,25)

Zespół Pracowników i Wolontariuszy
Ośrodka Hospicjum Domowe NZOZ
Zgromadzenia Księży Marianów w Warszawie