Zaproszenie na Mszę Świętą hospicyjną do Sanktuarium Matki Bożej z Lourdes przy ul. Wileńskiej 69 w Warszawie

b_200_200_16777215_00_images_inne-wydarzenia_2020_matka-boza-lourdes.jpg

W pierwszy czwartek maja, tj. 7 MAJA 2020, jak w pierwszy czwartek każdego miesiąca, zapraszamy do uczestnictwa we Mszy Świętej w intencji wszystkich pacjentów Ośrodka Hospicjum Domowe, ich rodzin oraz zespołu pracowników i wolontariuszy.

W związku z rozporządzeniem wprowadzającym ograniczenie ilości osób mogących przebywać jednocześnie na nabożeństwie (1 osoba na 15m 2 ), w Sanktuarium Matki Bożej z Lourdes obecnych może być maksymalnie 56 osób.

Prosimy również, by przez cały czas trwania liturgii mieć zasłonięte usta i nos.

Aby umożliwić uczestnictwo większej ilości osób, wyjątkowo w tym miesiącu będą sprawowane dwie Msze Święte: o godz. 16.00 i 17.00.

Istnieje również możliwość uczestniczenia w Eucharystii o godz. 17:00 poprzez transmisję internetową. Link do wydarzenia https://www.facebook.com/ParafiaMBzLourdesSanktuariumChorychMarianie/

W czasie Mszy Świętej będzie możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty.

Serdecznie zapraszamy!