Firma Przyjazna Rodzicom

Organizacja Pożytku Publicznego Darmowy Program PIT
Kwestionariusz kandydata na wolontariusza

Wypełniony kwestionariusz należy odesłać na adres:

wolontariat@hospicjum-domowe.waw.pl

 

 

 

Koronka za konajacych

Darmowy Program PIT

1% zbieramy we współpracy z

PITax.pl Łatwe podatki

Poradnik opieki domowej dla Rodzin i Pacjentów

Laureat TOTUS 2012

Laureat Totus 2012

Były dyrektor i duszpasterz naszego hospicjum otrzymał w 2012 nagrodę TOTUS w kategorii „Promocja człowieka, praca charytatywna i edukacyjno-wychowawcza” „za wieloletnie czynne wypełnianie nauczania Ojca Świętego Jana Pawła II przez miłosierną, samarytańską służbę drugiemu człowiekowi”. Nagrodę wręczono 13 października podczas uroczystej gali na Zamku Królewskim w Warszawie.

Współpraca

Platforma Równych Szans

Współpraca medialna

 

Pomoc prawna

.

Serwis Prawo i Zdrowie

Vademecum Głównego Księgowego

Podziękowania

Podziękowania

Serdeczne podziękowania dla Właściciela Przedsiębiorstwa Produkcyjno-Handlowego "SAS" Andrzej Świderski za dostawy makaronu na rzecz naszego hospicjum, a tym samym najuboższych podopiecznych. Dziękujemy również Pani Krystynie Kondraciuk za zaangażowanie w realizację dostaw.

Pomagają nam

Miasta-sponsorzy

Aktualności

Relacja ze spotkania grupy duchowego wolontariatu OHD 22 maja 2017 r.

22 maja 2017 w poniedziałek w kościele Matki Bożej z Lourdes przy ul. Wileńskiej 69 po raz pierwszy spotkała się na modlitwie grupa duchowego wolontariatu OHD.
Spotkanie to zapoczątkowało działanie nowej części wolontariatu, która przez modlitwę będzie wspierać działanie hospicjum, wypraszać potrzebne łaski i towarzyszyć zarówno chorym w ich chorobie, jak i członkom zespołu hospicyjnego w ich pracy.


Spotkanie rozpoczęło się Eucharystią sprawowaną przez ks. Pawła Śmierzchalskiego MIC, dyrektora OHD. W dalszej części spotkania modliliśmy się modlitwa dziękczynną i uwielbienia, modlitwą spontaniczną, jak również śpiewając pieśni przy akompaniamencie gitary. Modlitwę tę poprowadził dr Tomasz Dzierżanowski, kierownik medyczny OHD.

Był też czas na rozmowę przy herbacie i pysznym torcie.
W przyszłości planujemy kolejne spotkania, na których będziemy modlić się i być razem.

Podczas tego pierwszego spotkania modliliśmy się także za hospicyjnego wolontariusza-maratończyka, Roberta Sadowskiego, który poprzez swój udział 29 maja 2017
w ekstremalnym górskim maratonie w Nepalu,chce zebrać pieniądze na kolonie dzieci osieroconych w Trzcielu.

Zapraszamy każdą chętną osobę do tej nowej formy wolontariatu w OHD.
Będziemy informować o kolejnych planowanych terminach spotkania.
Moderatorami modlitewnej części wolontariatu są wolontariusze OHD, Krysia Suchobokow i Robert Dziedzic.

Kontakt: <Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.>, tel. 22/ 679 67 00, 22/ 679 68 85, 22 /679 68 48

Tekst: Anna Kurowicka
Zdjęcia: wolontariusze OHD

b_200_200_16777215_00_images_inne-wydarzenia_2017_Duchowa_Grupa_Wsparcia_dgw_1.jpgb_200_200_16777215_00_images_inne-wydarzenia_2017_Duchowa_Grupa_Wsparcia_dgw_2.jpgb_200_200_16777215_00_images_inne-wydarzenia_2017_Duchowa_Grupa_Wsparcia_dgw_3.jpg

Udostępnij
BACK_TO_TOP_OF_PAGE