Pierniczki z Urli 2017

Pierniczki dla Podopiecznych Ośrodka Hospicjum Domowe

11 grudnia 2017 roku siedzibę naszego hospicjum odwiedziła ekipa „pomocników Św. Mikołaja” – byli to dwaj uczniowie klasy pierwszej ze Szkoły Podstawowej w Urlach. Tymon i Ernest przybyli do nas razem z Babcią i Mamą i przywieźli naszym chorym własnoręcznie przygotowane pierniczki.

Ten skromny, płynący z dziecięcych serc upominek, wywołał ogromną radość i wzruszenie w domach chorych oraz wśród pracowników hospicjum. Kochani, bardzo Wam dziękujemy.

Tekst:BS