7 STYCZNIA 2018 o godz. 11.00 modlitwa w intencji Ośrodka Hospicjum Domowe

7 STYCZNIA 2018 w niedzielę o godz. 11.00 zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji Ośrodka Hospicjum Domowe o Boże błogosławieństwo i wszelkie potrzebne łaski
dla chorych, ich rodzin,
dla pracowników i wolontariuszy, którzy codziennie towarzyszą osobom terminalnie chorym,
dla darczyńców
wraz z podziękowaniem dla Wszystkich za ich codzienne starania by okazywać sobie wzajemny szacunek, życzliwość, wyrozumiałość, za gesty solidarności, dobre słowo, za podarowany czas wysokiej jakości, jak mawiał ks. Jan Kaczkowski i za wszystkie znaki nadziei, nawet te najmniejsze, pozostające publicznie nieznane :)

Msza św. odbędzie się w kościele Matki Bożej Jerozolimskiej przy ul. Łazienkowskiej 14, naprzeciwko stadionu Legii.

b_200_200_16777215_00_images_inne-wydarzenia_2018_Koci_MBJerozolimskiej_azienkowska_14_Wawa.jpg