Aktualności

Podziękowanie dla Basi Sierakowskiej

Od wielu lat twarzą hospicyjnych „Pól Nadziei", które organizował Ośrodek Hospicjum Domowe we współpracy ze szkołami, urzędami i instytucjami była Pani Barbara Sierakowska, czule zwana Małą Basią :)

 
To właśnie dzięki jej pracy i zaangażowaniu pojawiały się na hospicyjnych stronach fb/www zdjęcia i relacje z żonkilowych „Pól Nadziei"  i wielu imprez towarzyszących. Dosłownie wszystkie cebulki żonkili od r. 2002 przez ostatnie kilka lat, dyplomy dla uczestników szkoleń hospicyjnych, konkursów plastycznych i literackich, podziękowania dla darczyńców, skany bożonarodzeniowych kartek itd, przechodziły przez ręce Małej Basi.
 

Za ten czas wspólnej wolontariackiej pracy dla dobra OHD, za wzajemne wspieranie się w przygotowywaniu tekstów na posty, za dbanie o wizerunek OHD w sieci, za Twoją Basiu twórczą obecność pośród hospicyjnego zespołu bardzo, ale to BARDZO Ci Basiu DZIĘKUJEMY :) i otaczamy jak najserdeczniejszymi myślami i życzeniami na nową drogę Twojego wolontariackiego zaangażowania już poza OHD :(

Udostępnij
BACK_TO_TOP_OF_PAGE